Blog Prezes
a


Biuro Prasowe

22 247 27 89


Twitter


Facebook


Facebook
 Prezesa


Facebook
I Wiceprezesa

Polub stronę!

 

Strona główna

 

Aktualności

 

Deklaracja Ideowa

 

Program

 

Statut

 

Władze

 

Członkowie Honorowi

 

In memoriam

 

Dołącz do nas

 

Kontakt

 

 

 

Władze

 

 

Prezydium Unii Polityki Realnej

 

 

 

Prezes

Poseł na Sejm RP

dr Bartosz Józwiak

Poseł Kukiz'15

facebook

twitter

 

 

I Wiceprezes

Poseł na Sejm RP

Tomasz Rzymkowski

Poseł Kukiz'15

wice.prezes.1@uniapolitykirealnej.org.pl

 

facebook

twitter

 

Skarbnik

Jacek Wychowaniec

skarbnik@uniapolitykirealnej.org.pl

 

Sekretarz Generalny

Wojciech Wilkowski

sekretarz@uniapolitykirealnej.org.pl

 


 

 

Rada Główna

 

 

Bartosz Józwiak

Przewodniczący Rady

facebook

twitter

 

Tomasz Rzymkowski

tomasz.rzymkowski@uniapolitykirealnej.org.pl

facebook

twitter

 

Jacek Wychowaniec

jacek.wychowaniec@uniapolitykirealnej.org.pl

 

 

Wojciech Wilkowski

wojciech.wilkowski@uniapolitykirealnej.org.pl

 

 

Tomasz Pióro

tomasz.pioro@uniapolitykirealnej.org.pl

 

Jan Szałowski

jan.szalowski@uniapolitykirealnej.org.pl

Dariusz Węcki

 

Dariusz Węcki

dariusz.wecki@uniapolitykirealnej.org.pl

biogram

 

 facebook

Tadeusz Zięba

 

Tadeusz Zięba

tadeusz.zieba@uniapolitykirealnej.org.pl

  biogram

 

Dariusz Wasieczko

dariusz.wasieczko@uniapolitykirealnej.org.pl


 

Sąd Naczelny

 

 

 Wiesław Rok

wieslaw.rok@uniapolitykirealnej.org.pl

biogram

 

Adam Mandrak

adam.mandrak@uniapolitykirealnej.org.pl

 

 

Marek Olszewski

marek.olszewski@uniapolitykirealnej.org.pl

 

Sylwia Domaradzka

sylwia.domaradzka@uniapolitykirealnej.org.pl

   

 

 


 

Centralna Komisja Rewizyjna

 

 

 

Jan Dębiec - Przewodniczący

jan.debiec@uniapolitykirealnej.org.pl

 

Leszek Matowski

leszek.matowski@uniapolitykirealnej.org.pl

 

 

 


 

 

Strona główna     Aktualności     Deklaracja Ideowa     Program     Statut     Władze     Członkowie Honorowi     In memoriam     Dołącz do nas     Kontakt