Prezes


Uchwała

Rady Głównej UPR


Twitter


Facebook


Polub stronę!

 

 

Strona główna

 

Aktualności

 

Deklaracja Ideowa

 

Program

 

Statut

 

Władze

 

Dołącz do nas

 

Kontakt

 

 

 

Władze

 

 

Prezydium Unii Polityki Realnej

 

 

 

Prezes

dr Bartosz Józwiak

więcej...

 

 

I Wiceprezes

Tomasz Pióro

wice.prezes.1@uniapolitykirealnej.org.pl

 

Skarbnik

Jacek Wychowaniec

skarbnik@uniapolitykirealnej.org.pl

 

Sekretarz Generalny

Wojciech Wilkowski

sekretarz@uniapolitykirealnej.org.pl

 


 

 

Rada Główna

 

 

Natalia Jabłońska

natalia.jablonska@uniapolitykirealnej.org.pl

 

Robert Cisek

robert.cisek@uniapolitykirealnej.org.pl

 

Piotr Lisiecki

piotr.lisiecki@uniapolitykirealnej.org.pl

 

Adam Mandrak

adam.mandrak@uniapolitykirealnej.org.pl

 

Tomasz Pióro

tomasz.pioro@uniapolitykirealnej.org.pl

 

Jerzy Patelka

jerzy.patelka@uniapolitykirealnej.org.pl

 

Dariusz Węcki

dariusz.wecki@uniapolitykirealnej.org.pl

 

Tadeusz Zięba

tadeusz.zieba@uniapolitykirealnej.org.pl

 

Dariusz Wasieczko

dariusz.wasieczko@uniapolitykirealnej.org.pl

 


 

Sąd Naczelny

 

 

Sylwia Domaradzka

sylwia.domaradzka@uniapolitykirealnej.org.pl

 

Łukasz Kaczyński

lukasz.kaczynski@uniapolitykirealnej.org.pl

 

Marek Olszewski

marek.olszewski@uniapolitykirealnej.org.pl

 

Wiesław Rok

wieslaw.rok@uniapolitykirealnej.org.pl

   

 

 


 

Centralna Komisja Rewizyjna

 

 

 

Jan Dębiec

jan.debiec@uniapolitykirealnej.org.pl

 

Leszek Matowski

leszek.matowski@uniapolitykirealnej.org.pl

 

 

 



 

Strona główna     Aktualności     Deklaracja Ideowa     Program     Statut     Władze     Dołącz do nas     Kontakt